سوپرپایپ

سوپرپایپ

سوپرپایپ

لوله و اتصالات سوپرپایپ

دوام تاسیسات ساختمانی نقش زیادی در طول عمر بناها و ساختمان ها دارد و هر چه کیفیت آنها بیشتر و طول عمر بالاتری داشته باشند ساختمان سالم تر می مانند.

سیستم های لوله کشی و اتصالات سوپرپایپ سرمایه گذاری مطمینی برای ساختمان از نظر آسودگی برای ساکنان و تضمین سلامت بنا می باشد.

یکی از مهمترین این تاسیسات، لوله کشی ساختمان ها می باشد که نقش کیفیت لوله ها به شدت از نقطه نظر سلامتی ساختمان ها، در گذر زمان، مهم می باشد.

به دلیل تضمین شرکت های معتبر و کسب مجوز بهترین لوله ها در دنیا، لوله سوپرپایپ در بزرگترین پروژه های کشور به کار گرفته می شود.

لوله سوپرپایپ نه تنها در پروژه های بزرگ بلکه در پروژه ها ی کوچک هم شناخته شده می باشد.

سوپرپایپ

تفاوت لوله سوپرپایپ با لوله فلزی

پوسیدگی و رسوب در لوله های فلزی قدیمی باعث ایجاد خسارات فراوانی برای صاحبان ملک ها می شد و با تکنولوژی امروزی لوله پنج لایه سوپرپایپ و نیوپایپ تولید شدند که هزینه ها و دردسرهایی که لوله های قدیمی ایجاد می کردند را رفع نمودند.

ساختار لوله سوپرپایپ

لوله های نیوپایپ قبل از لوله سوپرپایپ در بازار پدیدار شدند که از آلومینیوم ساخته می شوند اما لوله سوپرپایپ از ترکیب فلز و پلیمر بهره می گیرند.

لوله سوپرپایپ و نیوپایپ تحت لیسانس کشور آلما تولید می شوند و از معروف ترین و شناخته شده ترین لوله ها در بازار خرید و فروش لوازم تاسیساتی هستند.

لوله سوپرپایپ به دلیل وزن سبک و همچنین انعطاف بالا، نصب و اجرای راحتی دارند و نصابان می توانند با کیفیت بالاسیستم لوله کشی را در ساختمان ها اجرا کنند.

نکته ای که مورد اهمیت است در هنگام نصب لوله های سوپرپایپ ضایعاتی ایجاد نمی شود و محیط را آلوده نمی کند.

خرید سوپرپایپ

جهت خرید لوله و اتصالات نیوپایپ و قیمت می توانید با شماره تلفن های موجود تماس حاصل فرموده تا کارشناسان فروش شما را کامل راهنمایی کنند.

جهت خرید لوله پنج لایه سوپرپایپ . همچنین استعلام قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ با بخش فروش فروشگاه (تهران – فروش به صورت عمده و خرده)  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش