لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله پنج لایه نیوپایپ – در قدیم بیشتر از لوله های فلزی در ساختمان ها استفاده می شد که معایب فراوانی داشتند.

با پیشرفت علم و رشد تکنولوژی تمامی محصولات کیفیت بیشتری پیدا کردند تا جایی که علم حتی تا لوله های ساختمانها پیش رفت و باعث ظهور نسل جدیدی از لوله ها با عنوان لوله نیوپایپ شد.

قیمت لوله نیوپایپ 20 و خرید

این لوله ها پنج لایه هستند و  خصوصیات فوق العاده ای از لحاظ استحکام و عملکرد دارند به طوریکه به طور کلی این لوله ها جایگزین لوله های قدیمی تر شدند.

لوله نیوپایپ جرم پذیری و رسوب گذاری کمی داشته و در اتصالات آن ها از جنس برنجی استفاده می شود.

لوله و اتصالاآت نیوپایپ منعطف هستند و به همن دلیل در هنگام نصب برای اجراکنندگان و نصابان مشکلی ندارند و کار آنها را راحت می کند.

لوله پنج لایه نیوپایپ از پلیمر و فلز ساخته می شوند و دارای پنج لایه جداگانه می باشند.

لوله پنج لایه نیوپایپ

انواع لوله های نیوپایپ

لوله نیوپایپ انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع اتصالشان به سه نوع زیر تقسیم می شوند:

  • پرسی
  • کوپلی
  • دنده ای

خرید لوله و اتصالات نیوپایپ

امروزه در بازار تاسیسات ساختمانی برند نیوپایپ بسیار محبوبیت داشته و به دلیل مزایایش در بین اکثر افراد شناخته شده می باشد.

‘گروه ما با سال ها تجربه در زمینه خرید انواع محصولات و تاسیسات ساختمانی و عرضه آن در بازار فعالیت داشته و توانسته است این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت ارزان در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار دهد.

جهت خرید لوله و اتصالات نیوپایپ و قیمت می توانید با شماره تلفن های موجود تماس حاصل فرموده تا کارشناسان فروش شما را کامل راهنمایی کنند.

جهت خرید لوله پنج لایه نیوپایپ . همچنین استعلام قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ با بخش فروش فروشگاه ( تهران – فروش به صورت عمده و خرده )  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس - بخش فروش