لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

برند نیوپایپ

باکیفیت ترین و محبوب ترین برندهای لوله و اتصالات پنج لایه در بازار، لوله و اتصالات نیوپایپ شناخته می شود.

در تاسیسات لوله کشی و سیستم آن باید از اتصالاتی استفاده کرد که کیفیت بالا داشته و طول عمری برابر با لوله داشته و زود خراب نشود.

در محصولات نیوپایپ که برای لوله کشی ساختمانها تولید می شود از روکشهایی مثل روکش نیکل استفاده می شود تا جنس آن را بهتر کرده و بر طول عمر آن نیز افزوده و از خراب شدن احتمالی آن جلوگیری کند.

روکش نیکل به صورت آبکاری شده لایه ای بر روی آنها ایجاد کرده به همین دلیل محصولات نیوپایپ از داخل هم مقاوم می باشند و در برابر موادی مانند گچ و سیمان و غیره هم مستحکم می باشند.

از نکات مهمی که اجرا کنندگان محصولات نیوپایپ باید رعایت کنند این است که اگر از لوله های نیوپایپ استفاده می کنید نباید دیگر اتصالات را به کار ببرید.

لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

لوله نیوپایپ

این لوله ها پنج لایه داشته و این پنج لایه بودن یکی از ویژگیهای بسیار مهم لوله های نیوپایپ می باشد.

از داخلی ترین لایه از نوعی پلی اتیلن که کیفیت بالایی دارد تشکیل شده که با درجه تحمل حرارت بالایی ساخته شده است.

بیرونی ترین لایه نیوپایپ هم مانند لایه داخلی از پلی اتیلن با درجه تحمل بالا ساخته می شود و لایه سوم محصولات نیوپایپ برای انعطاف داشتن لوله و افزایش مقاومت و عمر آن از آلومینیوم ساخته می شود.

این لایه ها با چسب مخصوصی به هم متصل شده و در واقع لایه های دوم و چهارم همان چسبها هستند و به همین دلیل با لوله های پنج لایه معروف هستند.

لوله های پنج لایه نیوپایپ، کاربردهای زیادی داشته و در بخشهای مختلفی با توجه به ساختار آن به کار برده می شوند و لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ در جاهایی که حداکثر 90 درجه سانتیگراد دارد می تواند مورد مصرف قرار گیرد.

جهت خرید لوله پنج لایه نیوپایپ . همچنین استعلام قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ با بخش فروش فروشگاه ( تهران – فروش به صورت عمده و خرده )  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش