اتصالات نیوپایپ

اتصالات نیوپایپ

اتصالات نیوپایپ

لوله اتصالات پنج لایه (PEXb-Al-PEXb) و اتصالات نیوپایپ به دلیل ساختار پلیمری خاص آن و داشتن فلز در لایه خود برای مصارف در دماهای تا 90 درجه سانتی گراد بسیار مناسب می باشد و بیشتر در سیستم های لوله کشی های ساختمان ها به کار برده می شوند.

اتصالات نیوپایپ نوع جدیدی از انواع مصالح ساختمانی می باشد که برای استفاده در آب رسانی مورد استفاده قرار می گیرند.

اتصالات نیوپایپ لوله هایی هستند که ساختار آن ها به شکلی است که دارای پنج لایه می باشند و لایه میانی آن از فلز آلومینیوم ساخته می شود.

لایه های بعدی از پلیمر و چسب ساخته می شود و محکم به هم متصل می شوند.

اتصالات نیوپایپ بسیار مستحکم و مقاوم می باشند و یکی از مقاوم ترین لوله و اتصالات همین نیوپایپ ها و البته لوله های سوپرپایپ می باشد.

لوله اتصالات نیوپایپ تلفیقی از لوله های فلزی و پلیمری هستند که تمام مزایای آنها را کسب نموده و اما تمام معایب آن ها اصلاح شده است بنابراین لوله های نیوپایپ هیچ ایراد و عیب خاص و چشمگیری ندارند.

لوله های فلزی

لوله های فلزی بسیار سنگین بودند و به مرور دچار رسوب زدگی و فرسودگی و زنگ زدگی می شدند و بنابراین نیاز به تعمیرات و بازسازی داشتند که خسارات و دردسرهای زیادی را به وجود می آورد.لوله های پلیمری بعد از لوله های فلزی تولید شدند که آنها نیز خالی از ایراد نبودند.

اما لوله اتصالات نیوپایپ با بهره گیری از تکنولوژی و تلفیقی از فلز و پلیمر بسیار کارامد بودند و تضمین 50 سال کیفیت و کارکرد بدون خرابی و نیاز به تعمیرات و همچنین نگهداری و خسارات دارند.

اتصالات نیوپایپ

 خرید اتصالات نیوپایپ

جهت خرید و اطلاع از قیمت لوله اتصالات نیوپایپ می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در جهت خرید اتصالات نیوپایپ با بهترین کیفت و ارزانترین قیمت همراهی و یاری کنند.

برای دریافت قیمت نیوپایپ و تخفیف با بخش فروش فروشگاه تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش