خرید نیوپایپ

با توجه به مزایای که لوله های مدرن دارند خرید نیوپایپ در بازار بسیار بالا می باشد زیرا لوله های نیوپایپ طول عمر بیشتر از ۵۰ سال دارند و تضمین می شوند که در این مدت بدون نیاز به تعمیرات و یا ایجاد خرابی کارکرد خواهند داشت. این لوله ها از تلفیق پلیمر و فلز تولید شده و تا دمای ۹۰ درجه بدون مشکل کاربرد دارند.

مشکلات لوله های فلزی

این لوله ها به دلیل انبساط طولی کمی که داشته و نیز به دلیل مقاومت استحکام بالای آن از پرطرفدارترین مصالح ساختمانی در بازار می باشند.

لوله های قدیمی که از جنس فلز بودن مشکلات فراوان و دردسرهای زیادی را به ساختمان ها متحمل می کردند اما این پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری‌های مدرن ، لوله های نیوپایپ و سوپرپایپ را عرضه کرد و در ساختمان ها به کار گرفته شد که قابلیت های فوق العاده ای دارند.

کیفیت مواد نیوپایپ

همان‌طور که می‌دانید هزینه ساخت یک ساختمان و بنا بسیار بالا می باشد بنابراین باید کیفیت موادی که در آنها استفاده می شود بالا باشد تا طول عمر ساختمان بیشتر شده و خساراتی در آن وجود نیاورد و باعث نیاز به تعمیرات و خرابی ساختمان نشود.

به دلیل مشکلات و خسارت زیادی که از طریق لوله های فلزی به ساختمان وارد می‌شد تکنولوژی مجبور به وارد شدن به این زمین شد و محصول آن یک کالای باکیفیت و فوق العاده و کارهای فوق العاده به نام نیوپایپ و نیز سوپرپایپ بود. لوله های نیوپایپ ساختار لایه ای دارند که این لایه ها با چسب به هم متصل شده اند و لایه میانی آنها از فلز آلومینیوم می باشد.

مزایای لوله های نیوپایپ

این لوله ها به دلیل اینکه سطح داخلی آنها صاف میباشد در آنها رسوبی ایجاد نشده و نیز خوردگی در آن به وجود نمی آید که این مشکل در لوله های فلزی دلیل ایجاد خسارات و خرابی آنها همین نکته بود.

لوله های فلزی برخلاف لوله های نیوپایپ انبساط حرارتی بالایی داشتند که در مقابل دما و گرمای بالا تحمل نداشتند و نیز فشار بالا را نمی توانستند تاب بیاورند.

خرید نیوپایپ

لوله های پلیمری

بعد از لوله های فلزی لوله های پلیمری وارد بازار شدند که نسبت به لوله های فلزی مستحکم تر و دارای ایرادات کمی بودند اما باز هم مشکلاتی داشتند که نمی شد از آنها چشم پوشی کرد.

برای مثال یکی از این مشکلات نفوذپذیری اکسیژن بود که باعث خرابی لوله ها می شد اما با تلفیق لوله های فلزی و پلیمری و تولید لوله ای که همان نیوپایپ ها هستند تا حد زیادی این مشکلات برطرف شد. لوله های نیوپایپ از بهترین نوع ماده‌ای به نام پلی اتیلن تولید می شوند.

برای خرید لوله نیوپایپ و اطلاع از قیمت خرید لوله نیوپایپ میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش