اتصالات لوله پنج لایه

اتصالات لوله پنج لایه

اتصالات لوله پنج لایه

با پیشرفت هایی که با تکیه بر علم و تکنولوژی بر صنعت لوله و اتصالات اثر گذاشت، تولید لوله های جدید پنج لایه بود.

این لوله ها از چندین لایه تشکیل شده اند و به دلیل ساخت لایه میانی آن از فلز آلومینیوم، باعث استحکام و مقاومت بی نظیر اتصالات لوله پنج لایه می شود.

انواع اتصالات لوله پنج لایه

لوله اتصالات پنج لایه خود دارای انواع مختلفی هستند:

دقت کنید که این برندها جزو برترین ها می باشند.

کیفیت اتصالات لوله پنج لایه

این لوله ها به دلیل ساختارشان در مقابل حرارت و برودت کیفیت خود را حفظ کرده و  ویژگی منحصر بفردی که دارند این است در دماهای زیر 0 تا 200 درجه فارنهایت کارکردی بدون مشکل دارد.

در زمان قدیم از لوله های فلزی برای ساخت خانه ها استفاده می شد که این لوله ها وزن سنگینی داشتند و علاوه بر اینکه نصب آن مشکل بود بعد از مدتی دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شدند که هزینه های گزاف و دردسرهای تعمیراتی و ساختمانی را ایجاد می کردند.

برای همین لوله های پلیمری تولید شدند که برخلاف لوله های فلزی وزن سبکی داشتند و نصب و اجرای خیلی راحت تری هم داشتند.

این لوله ها کیفیت و طعم آب آشامیدنی را تغییر نمی دادند اما با همه ی این خصوصیات مثبت برای تحمل دمای بالا و پایین مناسب نبودند.

لوله پنج لایه پکس

بعد از این لوله ها، اتصالات لوله پنج لایه که با نام پکس نیز معروف بودند، وارد بازار شد که از لایه های مختلفی از فلز و پلیمر تشکیل شده بودند تا ایرادات لوله های فلزی و پلیمری را نداشته اما امتیازات آن ها را حفظ کند.

این لوله ها با فلزی که در لایه میانی دارند بسیار مستحکم می باشند و لایه های بعدی از پلیمر ساخته شده اند و این لایه ها با چسب به هم متصل می شوند.

اتصالات لوله پنج لایه

ایراد اتصالات لوله پنج لایه

اتصالات لوله پنج لایه با وجود مزیت های فراوان، عاری از ایراد نیستند یکی از ایرادات این لوله ها تشکیل جلبک در لوله ها می باشد که می توان با اقداماتی جهت مراقبت از لوله ها، از تشکیل آنها جلوگیری نمود.

خرید اتصالات لوله پنج لایه و قیمت اتصالات

جهت خرید لوله پنج لایه نیوپایپ و سوپرپایپ و جهت اطلاع از قیمت انواع لوله ها می توانید با شماره تلفن های کارشناسان فروش که در سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید.

قیمت نیوپایپ

جهت خرید لوله پنج لایه سوپرپایپ و همچنین استعلام قیمت لوله پنج لایه سوپرپایپ با بخش فروش فروشگاه (تهران – فروش به صورت عمده و خرده) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش