اتصالات پنج لایه

اتصالات پنج لایه

اتصالات پنج لایه

از انواع معروفی که در ساختمان ها برای سیستم های لوله کشی استفاده می شود، لوله اتصالات پنج لایه تولید و به فروش می رسد، نیوپایپ و سوپرپایپ می باشد.

این لوله ها از پلیمر و فلز ساخته می شوند و مزایای لوله های فلزی و آلومینیومی را با هم دارد.

لوله اتصالات پنج لایه نیوپایپ و سوپرپایپ هیچ نوع زنگ زدگی و پوسیدگی ندارند و بسیار مقاوم می باشند.

همچنین رسوب گیری هم ندارند و می توان با اطمینان سال ها از آن ها استفاده کرد و نیاز به تعمیرات ندارند.

اتصالات پنج لایه

سرعت عمل با لوله اتصالات پنج لایه

یکی دیگر از مزیت این لوله ها وزن سبک آن ها می باشد که این سبکی باعث می شود نصب این لوله ها آسان تر صورت بگیرد و سرعت عمل بالایی هم به وجود آورد به طوری که حدود 10 برابر سرعت عمل بالا می رود.

لوله اتصالات پنج لایه در هنگام نصب و اجرا ضایعاتی ندارند و ضریب انتقال حرارت ایده آل و استانداردی دارند.

لوله اتصالات پنج لایه وقتی در ساختمان ها استفاده شود ارزش بنا را بالا می برد.

لوله اتصالات پنج لایه سوپرپایپ و نیوپایپ همانطور که از نامش پیداست از پنج لایه تشکیل می شود و معایب لوله های قدیمی را ندارد.

شرکت تولید کننده لوله اتصالات پنج لایه سوپرپایپ عنوان برترین تولید کننده را به خود اختصاص داده است و دارای گواهی نامه و تاییدیه های بین المللی در این زمینه است که این نشان از کیفیت بالای محصولات تولید شده توسط این شرکت می باشد.

کارخانه سوپرپایپ با رعایت اصول تولیدی و نیز مدیریت اصولی و درست توانسته اند نیاز مصرف کنندگان را رفع نموده و به اهداف خود مانند ایجاد شغل، حضور در بازارهای خارجی و نوآوری و بومی سازی فناوری در این زمینه برسند.

اگر قصد خرید و سفارش لوله اتصالات پنج لایه سوپرپایپ و یا نیوپایپ را دارید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را برای خرید و اطلاع از قیمت لوله اتصالات پنج لایه راهنمایی و مشاوره کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس - بخش فروش