اتصالات لوله 5 لایه

اتصالات لوله 5 لایه

اتصالات لوله 5 لایه

یکی از به روز ترین و تازه ترین محصولات  در زمینه تاسیسات ساختمانی لوله و اتصالات 5 لایه می باشد که بسیار با کیفیت و عالی در زمینه استحکام و تضمین سلامت بناها می باشد.

این لوله ها جایگزین لوله های قدیمی که از جنس گالوانیزه یا پروپریلین بودند و معایب فراوانی داشتند و درطول چند سال بعد نیاز به تعمیرات پیدا می کردند و هزینه های زیادی برای ساختمان ها ایجاد می کردند، شدند.

اتصالات لوله 5 لایه طول عمر بالایی دارند و در طول صد سال استفاده نزدیک به صفر درصد احتمال آسیب و نیاز به تعمیرات را دارند.

اتصالات لوله 5 لایه به دلیل اینکه سطح صافی دارند در آن رسوب ایجاد نمی شود و این یک امتیاز بسیار بالایی است.

اتصالات لوله 5 لایه از تشکیل چندین لایه بر روی هم ساخته می شوند و به دلیل اینکه لایه میانی از جنس فلز آلومینیوم می باشد مستحکم و اما انعطاف بالایی دارد و این باعث راحتی در نصب این لوله ها می شود.

اتصالات لوله 5 لایه سایزهای مختلفی دارند و از سایز 16 میلی متر الی 63 میلی متر تولید می شود.

لوله اتصالات 5 لایه انواع مختلفی دارد یکی از آنها زانو چپقی پرسی می باشد که سری با یک حلقه دارد که لوله در آن قرار می گیرد و سپس در آن پرس می شود.

این اتصالات جهت تغییر مسیر مایع سیال به کار می رود.

نوعی دیگر از اتصالات لوله 5 لایه سه راه مساوی پرسی نام دارد که دارای سه مسیر استوانه ای شکل برای قرار گرفتن لوله ها در آن می باشد.

اتصالات لوله 5 لایه

نوع دیگر بوشن پرسی 5 لایه می باشد که برخلاف سه راه دارای دو راه استوانه ای شکل می باشد و جهت اتصال دو لوله به کار می رود.

اتصالات لوله 5 لایه

لیست قیمت پنج لایه نیوپایپ 1401

خرید لوله اتصالات 5 لایه

جهت ارتباط با کارشناسان و مشاوره در مورد قیمت لوله اتصالات پنج لایه و راهنمایی در مورد لوله نیوپایپ و سوپرپایپ و غیره با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید تا به شما در خرید محصولی با کیفیت در زمینه لوله اتصالات کمک کنیم.

جهت خرید لوله نیوپایپ با ما تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش