قیمت اتصالات کوپلی نیوپایپ

آماده سازی لوله های پلی اتیلنی قبل از جوشکاری

قیمت اتصالات کوپلی نیوپایپ

جهت اطلاع از قیمت اتصالات کوپلی نیوپایپ به روز با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

اتصالات کوپلی

همانطور که می‌دانید سیستم لوله کشی و اجرای آنها از مهمترین بخش های ساختمان سازی می باشد و برای اینکه کیفیت بنا بالا رفته و عمر آن افزایش یابد، باید در اجرای لوله کشی ها و اتصالات آنها انتخاب درستی کرده و اجرای قدرتمندی اعمال گردد.

اتصالات کوپلی نقش مناسبی در سیستم های لوله کشی دارد و مخصوصا برای لوله های پنج لایه کاربرد دارد. این اتصالات در بخش سیستم لوله کشی آب و فاضلاب بیشتر به کار می رود و دوام بسیار بالایی داشته و به دلیل اینکه طبق استانداردهای معین شده ساخته می شود این مقاومت بالا را دارد.

جنس بدنه اتصالات کوپلی

بخش هایی از بدنه اتصالات کوپلی از اورینگ و برنج ساخته می شود، از آنجایی که در لوله های دارای آب گرم و سرد در مقابل خوردگی و فرسودگی واکنش بالایی دارند، بنابراین اتصالات کوبلی از این بخش ها باعث می شود که اتصال لوله به نحو با کیفیتی انجام گیرد.

همانطور که میدانید در سیستم های لوله کشی که از لوله های پنج لایه نیوپایپ استفاده می شود، دو نوع اتصال به کار میرود: کوپلی و پرسی.

در کل این اتصالات در برابر زنگ زدگی و فرسودگی مقاومت خوبی را به دلیل داشتن فلز نیکل و برنج دارند و ساختار بدنه آنها بسیار با کیفیت بوده و در تاسیسات لوله کشی ها کاملا قابل مصرف میباشد.

جهت اطلاع از قیمت اتصالات کوپلی نیوپایپ با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

قیمت اتصالات کوپلی نیوپایپ

اجزای اتصالات کوپلی

  • بدنه
  • حلقه برنجی
  • حلقه پلاستیکی

بدنه اتصالات کوپلی

ساختار بدنه اتصالات کوپلی نیز از فلز برنج بوده و با آلیاژ نیکل آبکاری می‌شود که این آبکاری باعث مقاومت و دوام بالاتر و بخشیدن ظاهری زیباتر به آن می شود. در قسمت خروجی اتصالات کوپلی کنگره هایی ایجاد می کند که این تعداد کنگره ها با تعداد نخی که در آن ها می باشد برابری دارد و برای نگهداری لوله ها و خواندن مهره ها در آنها ایجاد می شود.

حلقه پلاستیکی

نقشه حلقه پلاستیکی یا اورینگ در نصب این اتصالات بسیار مهم می‌باشد زیرا مانع ورود آب می شود. حلقه های پلاستیکی بین کنگره ها با فاصله های مشخص شده قرار می گیرند و به دلیل این که مقاومت بالایی در برابر دما و گرما دارند هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود.

حلقه برنجی

این قسمت نیز با نیکل آبکاری می شود و هنگامی که این اتصالات داخل لوله قرار می گیرند این حلقه بر روی لوله قرار خواهد گرفت یعنی بین حلقه برنجی و بدنه برنجی لوله قرار می گیرد.

اتصالات لوله فلزی اب

فروشگاه پلی استیل با بیش از 20 سال سابقه اماده قرار داد با شرکت های دولتی و خصوصی می باشد

جهت اطلاع از قیمت اتصالات کوپلی نیوپایپ با بخش فروش فروشگاه پلی استیل تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش