قیمت لوله گرمایش از کف نیوپایپ + باکیفیت و ارزان

قیمت لوله گرمایش از کف نیوپایپ + باکیفیت و ارزان

قیمت لوله گرمایش از کف نیوپایپ + باکیفیت و ارزان

قیمت لوله گرمایش از کف نیوپایپ + باکیفیت و ارزان

جهت اطلاع از قیمت لوله گرمایش از کف نیوپایپ می توانید با ما از طریق شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

از سیستم های گرمایشی که در ساختمان ها به کار می رود و برای مصرف انرژی و بهینه سازی آن بسیار موثر بوده و کنترل آن را راحت تر می کند سیستم های گرمایشی از کف می باشد.

سیستم گرمایشی از کف باعث آسایش و راحتی ساکنان شده و یکی از ضروری ترین مصالح ساختمانی به شمار می رود. این منبع گرمایشی یکی از بهترین انواع آن می باشد که باعث گرم کردن مناسب بر اساس نیاز افراد می گردد.

بهترین لوله برای گرمایش از کف لوله های نیوپایپ می باشند که استحکام و مقاومت بالایی دارند ، البته انتخاب لوله مناسب برای سیستم گرمایشی بسته به شرایط محیط بوده و باید با توجه به نوع کاربری ساختمان و شرایط ساختمان لوله مناسب را انتخاب کرد.

ساختار لوله های پنج لایه نیوپایپ

لوله های پنج لایه نیوپایپ از دو لایه پلیمر و یک لایه عایق و دولایه چسب تولید شده اند به همین جهت مقاومت بسیار بالایی دارند و قادر هستند که تا دمای حدود ۹۵ درجه را تحمل کنند و می توانید آنها را در دماهای مختلف به کار ببرید.

ملزومات سیستم های گرمایش و سرمایش از کف

لوله تک لایه

لوله های تک لایه ای هم وجود دارد که برای سیستم های گرمایشی به کار می‌روند اما اگر فشار سیستم در ساختمان بالا باشد، بهتر است از لوله های پنج لایه نیوپایپ استفاده کنید.

اما مسئله‌ای که هست قیمت لوله های نیوپایپ بالاتر از لوله های تک لایه می باشدT زیرا ساختار پیچیده ای دارند و بنابراین در تولید آنها تکنولوژی بالاتری به کار رفته و به همین دلیل گران تر می باشند.

قیمت لوله گرمایش از کف نیوپایپ – لوله های تک لایه تا دمای حدود ۷۰ درجه سانتیگراد تحمل می شوند و در سیستم گرمایش از کف تا ۴۵ درجه سانتیگراد تحمل دما دارند.

برای ساختمان هایی که فشار سیستم بالا بودن و همچنین برای مکان هایی که امکان یخ زدگی در آن وجود دارد تک لایه انتخاب مناسب تری است.

قیمت لوله گرمایش از کف نیوپایپ + باکیفیت و ارزان

خرید لوله گرمایش از کف نیوپایپ

جهت خرید لوله گرمایش از کف نیوپایپ می‌توانید با شماره موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش