لوله پنج لایه

لوله پنج لایه

لوله پنج لایه

لوله پنج لایه در حال حاضر یکی از ارکان سیستم لوله کشی دقیق و با دوام است. شاید قبل از تهیه خوراک، پوشاک و مسکن مهم ترین نیاز انسان احساس آرامش و امنیت باشد. اما این نیاز با استفاده از حداقل های یک زندگی فراهم خواهد شد. بنابراین ساخت خانه ها و ساختمان هایی که این نیازهای حیاتی انسان را برآورده کنند، بسیار مهم خواهد بود.

لوله 5 لایه

لوله پنج لايه

برای داشتن ساختمانی ایمن که مقاومت های لازم را در برابر بسیاری از شرایط نا متعارف و حوادث داشته باشد، نیاز به مواد و مصالح ساختمانی است که این نیاز را برآورده کنند. یکی از تجهیزاتی که برای ساختمان ها حیاتی هستند لوله های آب سرد و گرم ساختمان است.

لوله پنج لایه

کاربرد لوله 5 لایه در ساختمان

لوله ۵ لایه در موقعیت های مختلفی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. اما مهمترین کاربرد های آنها که عموما مربوط به ساختمان ها می شود، عبارتند از:

  • استفاده از لوله پنج لایه به منظور راه اندازی سیستم آب آشامیدنی یا آب بهداشتی در ساختمان های مسکونی یا تجاری
  • به کار گیری لوله پنج لایه به منظور راه اندازی سیستم گرمایش از کف منازل و گلخانه ها که این روز ها بسیار باب شده است و دارای مزایای فراوانی است

ساختار فیزیکی لوله پنج لایه

ساخت فیزیکی لوله های پنج لایه از نوع لوله های مرکب هستند که از ترکیب دو لایه پلی اتیلن و یک لایه فلز و دو لایه چسب ساخته شده اند.

لوله پنج لایه

فروش لوله های 5 لایه ( فروش نیوپایپفروش سوپرپایپ )بدون واسطه مستقیم از نمایندگی رسمی ، جهت خرید و استعلام قیمت لوله و اتصالات پنج لایه ( 5) با بخش فروش فروشگاه ( تهران – ارسال به سراسر کشور )  تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس - بخش فروش