لوله پنج لایه

لوله پنج لایه

لوله پنج لایه

لوله پنج لایه در حال حاضر یکی از ارکان سیستم لوله کشی دقیق و با دوام است. شاید قبل از تهیه خوراک، پوشاک و مسکن مهم ترین نیاز انسان احساس آرامش و امنیت باشد. اما این نیاز با استفاده از حداقل های یک زندگی فراهم خواهد شد. بنابراین ساخت خانه ها و ساختمان هایی که این نیازهای حیاتی انسان را برآورده کنند، بسیار مهم خواهد بود.

لوله 5 لایه

لوله پنج لايه ( نیوپایپ – سوپرپایپ )

برای داشتن ساختمانی ایمن که مقاومت های لازم را در برابر بسیاری از شرایط نا متعارف و حوادث داشته باشد، نیاز به مواد و مصالح ساختمانی است که این نیاز را برآورده کنند. یکی از تجهیزاتی که برای ساختمان ها حیاتی هستند لوله های آب سرد و گرم ساختمان است.

لوله پنج لایه

کاربرد لوله پنج لایه در ساختمان

لوله پنج لایه (5) در موقعیت های مختلفی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. اما مهمترین کاربرد های آنها که عموما مربوط به ساختمان ها می شود، عبارتند از:

  • استفاده از لوله پنج لایه به منظور راه اندازی سیستم آب آشامیدنی یا آب بهداشتی در ساختمان های مسکونی یا تجاری
  • به کار گیری لوله پنج لایه به منظور راه اندازی سیستم گرمایش از کف منازل و گلخانه ها که این روز ها بسیار باب شده است و دارای مزایای فراوانی است

ساختار فیزیکی لوله پنج لایه

ساخت فیزیکی لوله های پنج لایه از نوع لوله های مرکب هستند که از ترکیب دو لایه پلی اتیلن و یک لایه فلز و دو لایه چسب ساخته شده اند.

لوله پنج لایه

فروش لوله های 5 لایه ( فروش نیوپایپفروش سوپرپایپ ) بدون واسطه مستقیم از نمایندگی رسمی ، جهت خرید و استعلام قیمت لوله و اتصالات پنج لایه ( 5) با بخش فروش فروشگاه ( تهران – ارسال به سراسر کشور )  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش