لوله سوپرپایپ پنج لایه

لوله سوپرپایپ پنج لایه

لوله سوپرپایپ پنج لایه

از جدیدترین تولیدات لوله پنج لایه، لوله پنج لایه سوپرپایپ می باشد که توسط شرکت سوپرپایپ تولید و عرضه می گردد.

این شرکت تحت لیسانس شرکت یوپونور آلمان می باشد که سایزهای بزرگ این لوله یعنی از سایز 40 تا 110 از آلمان وارد شده اما سایزهای کوچکتر در ایران تولید می شود.

لوله هایی که از آلمان وارد می شود به رنگ سفید تولید می شوند اما لوله سوپرپایپ که تا سایز 32 تولید می شوند به رنگ نخودی ساخته می شوند.

لوله سوپرپایپ پنج لایه به دلیل اینکه از طراحی و مواد اولیه ی با کیفیت و ارتقا یافته ای تولید می شوند، مقاومت و دوام بالایی نسبت به لوله های دیگر دارند.

لوله سوپرپایپ پنج لایه

 این لوله ها طول عمر زیادی دارند و تخمین عمر 100 ساله برای آنها زده می شود و تضمین می شود که هیچگونه نیازی به نگهداری و تعمیر نخواهند داشت و لوله سوپرپایپ در حرارتهای بالا تا 95 درجه سانتی گراد هم بدون مشکل مقاوم خواهد بود.

لوله سوپرپایپ پنج لایه +2 از پلیمرهای مخصوص ساخته می شوند که این پلیمر مزیتهایی را به این لوله ها به شرح زیر می دهد:

  • در دما و فشار بالا در طول زمان زیاد همچنان سالم می ماند.
  • منعطف بودن لوله ها در هوای سرد هنگام نصب کار را راحت می کند.
  • افت فشار کمی دارند.
  • رسوب گرفتگی ندارند زیرا سطح داخلی آنها خیلی زبر نمی باشد.
  • می توان در اتصالات آنها از تکنولوژی جدیدی استفاده کرد.

لوله های سوپرپایپ پنج لایه +2 سایزهای مختلفی دارند که هر لوله با سایز مشخصی، نوار رنگ مخصوصی دارد برای مثال لوله با سایز 16 نخودی می باشد و یا لوله با سایز 20 نارنجی می باشد این کار باعث کنترل بهتر و سریعتر لوله توسط ناظر تاسیسات می گردد و همچنین باعث تسریع روند نصب و اتصالات لوله کشی در ساختمانها می شود.

یکی از باکیفیت ترین برند لوله اتصالات 5 لایه لوله های سوپرپایپ بوده که با استانداردهای جهانی مطابقت داشته و استفاده آن در بیشتر ساخت سازهای با مقیاس بالا می باشد.

بر طبق گفته ایسنا، بنا بر گزارش بازار لوله اتصالات ، کیفیت بالا ، ایمنی در اجرا و نصب آسان از خصوصیات بارز لوله اتصالات سوپرپایپ است.

از دیگر خصوصیات لوله اتصالات سوپرپایپ می توان به کم بودن ضریب انبساط طولی آن و نیز به مقاومت آن در مقابل مواد شیمیایی و تحمل بالای آن در برابر گرما و غیره اشاره کرد.

جهت درخواست لیست قیمت لوله اتصالات 5 لایه سوپرپایپ و انواع اتصالات نیوپایپ و گالوانیزه با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت لوله چدنی

خرید لوله سوپرپایپ پنج لایه

جهت خرید لوله پنج لایه سوپرپایپ و همچنین استعلام قیمت لوله پنج لایه سوپرپایپ با بخش فروش فروشگاه ( تهران – فروش به صورت عمده و خرده ) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش