لوله پنج لایه قیمت

جهت اطلاع از قیمت نیوپایپ و قیمت سوپرپایپ با بخش فروش فروشگاه – تهران  تماس حاصل فرمایید ( عمده و خرده )

لوله اتصالات پنج لایه نیوپایپ و سوپرپایپ برای مصرف آب آشامیدنی و گرمایش از کف و رادیاتور ها به کار میرود. این لوله اتصالات مزایای بالایی دارد از جمله اینکه جرم پذیری و رسوب گیری بسیار پایینی داشته و انعطاف بالای آنها باعث اجرای راحت و سریع در پروژه های لوله کشی می باشد.

قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ

ساختار لوله اتصالات پنج لایه

لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ و سوپرپایپ دارای ساختار پنج لایه می باشند یعنی از پنج لایه تشکیل شده که دو لایه از آنها از پلیمر عایق بوده و لایه وسط آن از جنس آلومینیوم می باشد و این لایه ها با چسب هم متصل شده اند.

انعطاف بالای لوله اتصالات پنج لایه نیوپایپ سوپرپایپ به دلیل لایه های پلیمر می باشد که باعث نرمی و انعطاف این سیستم می شود. مقاومت و قدرت بالای این لوله اتصالات به دلیل لایه آلومینیومی می باشد.

لوله ها مقاومت بسیار بالایی دارند به طوری که استفاده از آنها خرابی و تعمیرات را به بار خواهد آورد.

خرید لوله پنج لایه نیوپایپ

برای خرید لوله نیوپایپ و اتصالات آن و اطلاع از قیمت با بخش فروش فروشگاه لوله و اتصالات تماس حاصل فرمایید ( ارسال به سراسر کشور – عمده خرده )

استفاده از لوله های پنج لایه امروزه بسیار رواج داشته و به دلیل مزایای بالایی که دارد استفاده از آنها در بین پیمانکاران ساختمانی بسیار رایج بوده و دارای طرفداران بالایی می باشد.

لوله های نیوپایپ اصلاح شده لوله های قدیمی فلزی و پلی اتیلن می باشد که از طریق تقویت چند فرایند شیمیایی برای اصلاح معایب آنها لوله های نیوپایپ تولید شدند اما معایبی نیز به وجود آمده است مانند اینکه دارای ضریب انبساطی حرارتی بالایی بوده و همچنین اکسیژن در آنها نفوذ پذیر می باشد و لوله های پلیمری در مقابل لوله های فلزی ضریب انبساط بالایی دارند اما در لوله های فلزی این ضریب خیلی پایین می باشد.

برای دریافت قیمت نیوپایپ و همچنین اطلاع از تخفیف نیوپایپ با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

قیمت پنج لایه نیوپایپ

قیمت سوپرپایپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش