نیوپایپ NEW PIPE لوله 5 لایه پرسی

نیوپایپ NEW PIPE لوله 5 لایه پرسی

نیوپایپ NEW PIPE لوله 5 لایه پرسی

از جمله محصولاتی که به دلیل مزایای فراوانش در ساختمان ها به کار می رود لوله 5 لایه پرسی نیوپایپ NEWPIPE می باشند که در میان پیمانکاران ساختمانی بسیار محبوبیت دارند.

لوله فلزی

در زمان قدیم به دلیل استفاده از لوله های فلزی مشکلات و دردسرهای فراوانی در ساختمان ها به وجود می آمد و خسارات زیادی به خاطر تعمیرات لوله ها ایجاد می شد.

زیرا لوله های فلزی قدیمی به مرور زمان دچار زنگ خوردگی یا پوسیدگی می شدند اما با تولید لوله نیوپایپ پنج لایه این خسارات و مشکلات تقریبا به صفر رسیده است.

لوله های پلیمری

لوله نیوپایپ با تلفیق از فلز و پلیمر مخصوص، مزایای لوله های فلزی و لوله های پلیمری را به همراه حذف ایرادات و معایب آن ها با هم دارد به طوریکه استحکام و مقاومت بالا را در عین سبکی مزایای دیگر را دارد.

لوله نیوپایپ PEX

لوله نیوپایپ 5 لایه با متریال کاملا بهداشتی ساخته و تولید می شوند.

لوله نیوپایپ از 5 لایه فلز و پلیمر و چسب ساخته می شوند و به دلیل اینکه سطح صافی دارند رسوب پذیری بسیار پایینی هم دارند.

لوله نیوپایپ PEX از پلی اتیلنی ساخته می شود که ساختار مولکولی خاصی دارد و استحکام و مقاومت بالایی را نسبت به دیگر لوله ها به ارمغان می آورد و روی طعم و بوی آب تاثیر نمی گذارد.

پلی اتیلن های با ساختار مولکولی خطی و یا شاخه ای پایداری کمتر نسبت به لوله PEX دارند.

نیوپایپ NEW PIPE لوله 5 لایه پرسی

خرید لوله نیوپایپ 5 لایه

اگر برای اطلاع و آگاهی از خرید محصول مناسب برای سیستم لوله کشی ساختمان خود نیز به راهنمایی دارید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و در زمینه لوله نیوپایپ 5 لایه مشاوره کنید.

کارشناسان فروش، در زمینه خرید بهترین و ارزانترین نیوپایپ پنج لایه و دیگر محصولات شرکت و سوالات شما در اینمورد آماده پاسخگویی و یاری به شما مشتریان عزیز می باشند.

جهت اطلاع از قیمت لوله نیوپایپ و اتصالات پنج لایه با کارشناس فروش تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش