پوش فیت پروتکت پلی ران

پوش فیت پروتکت پلی ران

پوش فیت پروتکت پلی ران ( پلیران )

پوش فیت پروتکت پلی ران ( پلیران )  یک سیستم فاضلابی خوداطفاء با ویژگی سایلنت است که در راستای نیازهای استاندارد 12056 EN برای سیستم های فاضلاب ثقلی درون ساختمان طراحی و تولید گردیده است. رفتار این سیستم در برابر حریق براساس استاندارد 4102 DIN در طبقه بندی B1 قرار می گیرد و در برابر شعله ور شدن به دلایلی مانند تماس مقطعی با شعله، گازهای داغ و جرقه های مكانیكی یا الكتريكي مقاوم است و باعث گسترش حریق در ساختمان نمی شود. همچنین این سیستم با بهره گیری از فرمولاسیون ویژه، بست های جاذب ارتعاش مخصوص و اتصالات خاص پلی ران میزان انتقال صدای سیستم فاضلاب را به شكل چشمگیری کاهش می دهد. این سیستم بر اساس استاندارد ملی 13822 ISIRI و استاندارد اروپایی 1451 EN و از سایز ۴۰ تا ۲۰۰ میلی متر تولید می شود. ایجاد اتصال در این سیستم به سادگی و به کمک حلقه ی آب بندی لاستیكی، تنها با فشار دادن لوله یا اتصال درون سوکت صورت می پذیرد و هیچگونه نیازی به چسب یا جوش ندارد. حلقه های آب بندی در این سیستم محصول شرکت های معتبر اروپایی است و تضمین کننده ی آب بندی مطمئن و پایدار آن می باشد. استفاده از این روش اتصال علاوه بر افزایش سرعت نصب و اجرا، باعث افزایش انعطاف پذیری سیستم و حفظ آب بندی آن حتی در زمین لرزه های غیرمخرب می گردد.

پوش فیت پروتکت پلی ران

عملکرد سیستم پروتكت در برابر حریق

امروزه مبارزه با حریق از مهم ترین ملاحظات در طراحی و ساخت ساختمان های جدید است. برای این منظور علاوه بر سیستم های اعلام و اطفاء حریق، نیاز به روش هایی است که گسترش آتش را تا حد امكان به تاخیر بیندازد و زمان کافی را برای فرار ساکنین و اطفاء حریق مهیا کند. این جا است که محصولات خوداطفاء به کمک ما می آیند؛ آنها در جایی که هر ثانیه ارزشمند است برای ما زمان می خرند. یک محصول خود اطفاء به سادگی مشتعل نمی شود و پس از حذف منبع شعله خودبخود خاموش می شود و باعث کاهش سرعت گسترش آتش می گردد. سیستم پوش فیت پروتکت پلی ران ساخته شده از پلی پروپیلن با خاصیت Flame Retardant می باشد و در مقابل شعله ور شدن به دلایلی مانند تماس مقطعی با شعله، گازهای داغ و جرقه های مكانیكی یا الکتریکی مقاوم است و باعث گسترش حریق در ساختمان نمی شود. این سیستم براساس استاندارد 4102 DIN در طبقه بندی B1 قرار می گیرد.

عملکرد سیستم پروتكت در كاهش میزان انتقال صدا

آسایش ساکنان در ساختمان، به عنوان محل اصلی زندگی و کار روزمره انسان، از اهمیت بالایی برخوردار است و از مهم ترین مواردی که برای فراهم کردن آن باید مورد توجه قرار بگیرد مشكل آلودگی صوتی است. سیستم فاضلاب ساختمان نیز می تواند یکی از منابع ایجاد آلودگی صوتی باشد؛ حرکت سیال سبب ایجاد ارتعاش در لوله ها می گردد و صدای ناشی از آن از دو طریق به اتاق می رسد: صدای هوابرد که از دیواره لوله و از طریق هوا منتقل می شود و صدای سازه برد که از طریق بست ها به سازه ساختمان و از سازه به صورت هوابرد به فضای داخل ساختمان می رسد.

پوش فیت پروتکت پلی ران

 

سیستم پروتكت پلی رانسیستم پروتكت پلی ران

میزان انتقال صدا را به شكل چشمگیری کاهش می دهد .  کاهش ارتعاشات سیستم در نقاط تغییر امتداد جریان با استفاده از زانو بست خور °45 • کاهش انتقال صدای هوابرد با بهره گیری از فرمولاسیون ویژه | • کاهش حداکثری انتقال صدای سازه برد با استفاده از بست های ویژه جاذب ارتعاش به منظور اندازه گیری میزان انتشار صدای سیستم فاضلاب ساختمانی، نیاز به انجام تست در شرایط آزمایشگاهی براساس استاندارد اروپایی 14366 EN می باشد. سطح صدای قابل قبول برای تامین شرایط ایده آل آسایش در ساختمان براساس استانداردها و دستورالعمل های روز دنیا حداکثر برابر (dB ( A 20 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش