لوله فولادی
لوله فولادی
25 فروردین 1400
لوله های استیل
7 اردیبهشت 1400

لوله پنج لايه سوپرپايپ

لوله پنج لايه سوپرپايپ

لوله پنج لايه سوپرپايپ

 لوله پنج لايه سوپرپايپ تحت ليسانس يوپونور آلمان و با استفاده از پليمر بسيار پيشرفته  PERTتيپ  2توليد شده و صددرصد مواد اوليه آن از آلمان وارد ميشود. تكنولوژي روز، خط توليد آلماني و تجهيزات منحصر بفرد كنترل كيفيت، دوام اين لوله را در سالهاي طولاني تضمين ميكند. سوپرپايپ + ۲ با رنگ

لوله 5 لایه سوپرپایپ

اتصالات سوپرپايپ +2 مجهز به تكنولوژي RTS ايمني تست فشار  و كد رنگ هستند. مهندسي مجدد و طراحي جديد اين اتصالات باعث مي شود كه بروز اشكال به دليل خطاي انساني به حداقل كاهش پيدا كند.

حذف مرحله كاليبر كردن نه تنها باعث كاهش خطاي انساني مي شود، بلكه نصب را آسا نتر و تا ميزان 30 درصد سريع تر مي كند. حلقه ي پرس در اين اتصالات از  آلياژ آلومينيوم است و براي تطابق با استانداردهاي جديد آلمان براي آبكاري از پوشش قلع استفاده مي شود. اورينگ اتصالات از آلمان وارد مي شوند. اين اتصالات فقط با لوله هاي سوپرپايپ +۲ قابل استفاده هستند. اتصالات از سايز ۴۰ به بالا از آلمان وارد مي شوند و حلقه ي پرس آنها از جنس استيل است. اتصالات سايز بالا به RTS مجهز نيستند.

لوله سوپرپایپ 2

نخودي و نوار طولي با كد رنگ متمايز ميشود. سايزهاي  ۴۰تا  ۱۱۰به رنگ سفيد هستند و از آلمان وارد ميشوند. سوپرپايپ +  ۲تنها سيستم لوله كشي غيراروپايي با گواهينامه فني اتحاديه اروپا است و به غير از تاييديه هاي معتبر ملي و بين المللي، نشان كيفيت امارات را نيز دريافت نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش