ابزار نصب سوپرپايپ
ابزار نصب سوپرپايپ
21 اردیبهشت 1401
لوله 5 لایه
لوله های 5 لایه
29 اردیبهشت 1401

لوله پنج لايه سوپرپايپ

لوله پنج لايه سوپرپايپ

لوله پنج لايه سوپرپايپ

 لوله پنج لايه سوپرپايپ تحت ليسانس يوپونور آلمان و با استفاده از پليمر بسيار پيشرفته  PERT تيپ  2 توليد شده و صددرصد مواد اوليه آن از آلمان وارد ميشود. تكنولوژی روز، خط توليد آلمانی و تجهيزات منحصر بفرد كنترل كيفيت، دوام اين لوله را در سال های طولانی تضمين ميكند. سوپرپايپ + ۲ با رنگ

لوله 5 لایه سوپرپایپ

اتصالات سوپرپايپ +2 مجهز به تكنولوژي RTS ايمنی تست فشار  و كد رنگ هستند. مهندسي مجدد و طراحي جديد اين اتصالات باعث می شود كه بروز اشكال به دليل خطای انساني به حداقل كاهش پيدا كند.

حذف مرحله كاليبر كردن نه تنها باعث كاهش خطاي انساني مي شود، بلكه نصب را آسا نتر و تا ميزان 30 درصد سريع تر مي كند. حلقه ي پرس در اين اتصالات از  آلياژ آلومينيوم است و براي تطابق با استانداردهاي جديد آلمان برای آبكاري از پوشش قلع استفاده مي شود. اورينگ اتصالات از آلمان وارد مي شوند. اين اتصالات فقط با لوله هاي سوپرپايپ +۲ قابل استفاده هستند. اتصالات از سايز ۴۰ به بالا از آلمان وارد می شوند و حلقه ی پرس آنها از جنس استيل است. اتصالات سايز بالا به RTS مجهز نيستند.

لوله سوپرپایپ 2

نخودي و نوار طولی با كد رنگ متمايز میشود. سايزهاي  ۴۰تا  ۱۱۰به رنگ سفيد هستند و از آلمان وارد ميشوند. سوپرپايپ +  ۲ تنها سيستم لوله كشی غيراروپايی با گواهينامه فنی اتحاديه اروپا است و به غير از تاييديه های معتبر ملی و بين المللی ، نشان كيفيت امارات را نيز دريافت نموده است.

لوله پنج لايه سوپرپايپ

فروشگاه لوله و اتصالات جهت دریافت قیمت سوپرپایپ با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس - بخش فروش