لوله و اتصالات و ابزار آلات پنج لایه نیوپایپ
لوله و اتصالات و ابزار آلات پنج لایه نیوپایپ
23 مهر 1400
لوله و اتصالات و ابزارآلات تک لایه و فویل دار آذین
لوله اتصالات ابزارآلات تک لایه فویل دار آذین
1 آبان 1400

لوله پنج لايه سوپرپايپ

لوله پنج لايه سوپرپايپ

لوله پنج لايه سوپرپايپ

 لوله پنج لايه سوپرپايپ تحت ليسانس يوپونور آلمان و با استفاده از پليمر بسيار پيشرفته  PERT تيپ  2 توليد شده و صددرصد مواد اوليه آن از آلمان وارد ميشود. تكنولوژی روز، خط توليد آلمانی و تجهيزات منحصر بفرد كنترل كيفيت، دوام اين لوله را در سالهای طولانی تضمين ميكند. سوپرپايپ + ۲ با رنگ

لوله 5 لایه سوپرپایپ

اتصالات سوپرپايپ +2 مجهز به تكنولوژی RTS ايمنی تست فشار  و كد رنگ هستند. مهندسی مجدد و طراحی جديد اين اتصالات باعث مي شود كه بروز اشكال به دليل خطای انسانی به حداقل كاهش پيدا كند.

حذف مرحله كاليبر كردن نه تنها باعث كاهش خطاي انساني مي شود، بلكه نصب را آسا نتر و تا ميزان 30 درصد سريع تر مي كند. حلقه ي پرس در اين اتصالات از  آلياژ آلومينيوم است و برای تطابق با استانداردهای جديد آلمان برای آبكاری از پوشش قلع استفاده می شود. اورينگ اتصالات از آلمان وارد مي شوند. اين اتصالات فقط با لوله های سوپرپايپ +۲ قابل استفاده هستند. اتصالات از سايز ۴۰ به بالا از آلمان وارد می شوند و حلقه ی پرس آنها از جنس استيل است. اتصالات سايز بالا به RTS مجهز نيستند.

لوله سوپرپایپ 2

نخودی و نوار طولی با كد رنگ متمايز ميشود. سايزهای  ۴۰تا  ۱۱۰ به رنگ سفيد هستند و از آلمان وارد ميشوند. سوپرپايپ +۲ تنها سيستم لوله كشی غيراروپايی با گواهينامه فنی اتحاديه اروپا است و به غير از تاييديه های معتبر ملی و بين المللی، نشان كيفيت امارات را نيز دريافت نموده است.

فروشگاه لوله و اتصالات فروش سوپرپایپ جهت خرید سوپرپایپ و همچنین استعلام قیمت سوپرپایپ با بخش فروش فروشگاه ( تهران ) ارسال به سراسر کشور ( اینترنتی و حضوری ) تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش