لوله درزدار

فروش لوله درزدار ( لوله و اتصالات )  جهت دریافت اطلاعات بیشتر با بخش فروش تهران ( ارسال به سراسر کشور – عمده و خرده ) تماس حاصل فرمایید.

به این نوع لوله ها نیز لوله‌های درزدار ( welded pipe) یا همان  لوله با درز جوش نیز گفته میشود .

نحوه تولید لوله‌ درزدار

برای تولید رول ورق با توجه به ضخامت و اندازه  لوله  برش میخورد سپس با عبور از غلطک حالت گرد به خود میگیرد  بعد از این مرحله درز به وجود آمده جوشکاری میشود  نهایتا به مرحله تست ارسال می شوند  به این روش تولید روش نورد میگویند روش فوق  جهت تولید انوع پروفیل های موردمصرف درساختمان ها و تولیدات لوله ای شوفاژی و لوله های گازی مورد مصرف درلوله کشی ساختمان به کار میروند . برای درک بیشتر مراحل ساخت میتوانید از تصویر زیر استفاده نمایید . برای مشاهده قیمت های روزانه لوله درزدار به لیست قیمت مراجعه فرمایید.

لوله‌ درزدار

 

در روش فوق تولید دونوع حالت جوش برای جوشکاری درزجوش مورد استفاده قرارمیگیرد که به شرح زیر می باشد :

Electric Resistance Welded (ERW)

روش فوق با ایجاد آمپر بالا توسط دستگاهی به نام  الکتریکی جوش  باعث  حرارت در لبه های درزجوش شده و این باعث ذوب شدن این لبه ها میگردد که منجر به جوش خوردن دولبه اتصال میشود که به این روش جوشکاری لب به لب گفته میشود  ونیاز به هیچ گونه الکترود ندارد .

  

 High Frequency Induction (HFI) Welded Pipe

روش فوق  که جوشکاری فرکانس بالا می باشد  در این روش عبوری جریان برق با فرکانس بالا از لبه های درز جوش باعث حرارت زیادی  شده که باعث به ذوب شدن  لبه وجوش خوردن لبه ها میشود کنترل حرارت جوش و کیفیت آن بیشتر از روش ERW می باشد در هرصورت این نوع لوله ها عموما جهت مصارف صنعتی وفشار های پایینبه کار برده میشوند وبرای فشارهای بالاتر باید از لوله های مانیسمان استفاده کرد.

فروش لوله درزدار جهت دریافت قیمت لوله درزدار و همچنین خرید لوله درزدار با بخش فروش فروشگاه ( تهران ) تماس حاصل فرمایید ( ارسال به سراسر کشور- عمده خرده ).

4 Comments

  1. یاسر گفت:

    سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

  2. رضا گفت:

    تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت
    ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش