سیستم فاضلابی خود اطفاء پلیران
سیستم فاضلابی خود اطفاء پلیران
تیر ۳۰, ۱۳۹۸
آب بندی پیوندهای لوله گالونیزه
آب بندی پیوندهای لوله گالونیزه
مرداد ۸, ۱۳۹۸

سیستم فاضلابی پوش فیت

سیستم فاضلابی پوش فیت

سیستم فاضلابی پوش فیت

سیستم فاضلابی پوش فیت ( پوشفیت ) ، با اختراع سیستم پوش فیت ( پوشفیت ) در دهه هفتاد میلادی ، انقلابی در صنعت لوله کشی دنیا به وجود آمد ، پیش از معرفی این سیستم نصب لوله و اتصالات کاری بسیار زمان بر و نیازمند مهارت و تجربه بالا بود ، سیستم پوش فیت با نحوه اتصال ساده خود هزینه و زمان اجرای پروژه ها را به میزان چشمگیری کاهش داد.

در سال 1382 ، واحد تحقیق و توسعه ( R&D ) پلی ران که همواره تحولات و نوآوری های روز را در سطح جهانی زیر نظر دارد ، با اتکا به تجربه و توان فنی بالای خود و در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات ، فناوری ساخت سیستم فاضلابی پوشفیت را به ایران منتقل ساخت و آن را برای اولین بار به جامعه مهندسی و صنعت ساختمان کشور معرفی کرد.

سیستم فاضلابی پوش فیت

ایجاد اتصال در این سیستم به کمک حلقه های آب بند لاستیکی و بدون نیاز به چسب یا جوش بوده و تنها با فشار دادن لوله یا اتصال درون سوکت انجام میشود ، به دلیل وجود سوکت و حلقه آب بندی در این سیستم قابلیت انطباق با سیستم های فاضلابی پلیمری استاندارد را دارد و به سادگی به سیستم های پلی اتیلن جوشی و پوشفیت سایلنت پلی ران ( پلیران ) متصل میشود .

حلقه آب بندی در سیستم فاضلابی پوشفیت ( پوشفیت )

حلقه های آب بندی مهمترین بخش در سیستم فاضلابی پوش فیت ( پوشفیت ) هستند و عملکرد صحیح آنها تضمین کننده عدم نشت فاضلاب یا بو به خارج از سیستم می باشد ، علاوه بر آن ، حلقه های اب بندی باید دارای مقاومت کافی در برابر مواد شیمیایی مختلف و طول عمر منطبق با سیستم لوله کشی باشند.

حلقه های لاستیکی به کار فته در سیستم پوش فیت ( پوشفیت) سایلنت پلی ران ( پلیران ) محصول شرکت M.O.L المان بوده و ضامن آببندی مطمئن و همیشگی این سیستم می باشد ، این حلقه ها بر اساس استاندارد اروپایی EN681  تولید شده اند و مقاومت شیمیایی بالایی در برابر مواد مختلف موجود در فاضلاب دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش